Cotygodniowe analizy ON-LINE

Udostępniamy średnio i długoterminowe prognozy po przystępnej cenie. Regularnie co tydzień uzupełniamy analizy wybranych instrumentów rynku finansowego.

Spółki w UK i na Malcie

Eagle Power Connect LTD wspiera program zakładania spółek i ich prowadzenie na terenie Wielkiej Brytanii oraz Malty. Wspierani przez wysokiej klasy doradcę podatkowego zrzeszonego w KIDP przygotowyjemy najlepsze rozwiązania do działań na terenie Polski.

Analizy na zamówienie ON-LINE

Na zlecenie klientów wykonujemy niezależną analizę wskazanego indeksu w oparciu o skuteczny model. Indywidualna wycena. 

Strategia Zarządzania

Sprawdzalność długoterminowych analiz pozwala nam zaoferować Państwu doradztwo w zakresie planowania sposobu zarządzania posiadanymi aktywami. Posiadana wiedza i rynkowe doświadczenie pozwalają wykorzystać zmieniające się tendencje rynku na korzyść inwestycji.

Wycena firmy lub innych dóbr

Przy współpracy z firmą A1 Sp. z o.o. prowadzimy wyceny spółek i wszelkich innych dóbr materialnych i niematerialnych. 

Venture Capital

Z uwagi na szybko rozwijającą się grupę Eagle Power Connect stale poszukujemy na terenie Polski nowych pomysłów biznesowych oraz osób chcących wesprzeć najlepsze projekty już na wczesnym etapie ich rozwoju na rynku Polskim, Brytyjskim i Maltańskim.

Poniżej przedstawiamy potwierdzenie skuteczności naszych analiz, które ewidentnie przygotowały naszych Klientów do nadchodzących zmian sytuacji rynkowej. Prezentowany materiał był przygotowaniem do nadchodzących zmian a analizy prowadzone są w systemie ciągłym. Dodatkowo przedstawiamy nasze aktualne prognozy na rok 2015.

Przygotowaliśmy dla Państwa 2 rodzaje dostępu do naszych analiz on-line. W zależności od potrzeb mamy dla Państwa 2 abonamenty. Jeden z samymi analizami a drugi wzbogacony o kontakt z naszym analitykiem. Pozostałe usługi mogą Państwo zamówić poprzez formularz kontaktowy lub formularz "Pozostałe Oferty". Ceny brutto. 

 • Analizy i Konsultacje ON-LINE
 • 1200 zł
  • Dostęp do analiz on-line
  • Pierwszy miesiąc + drugi GRATIS
  • Bez umowy
  • 40% zniżki na pozostałe usługi
  • Bezpośredni kontakt z analitykiem (e-mail i livechat)
  • 30 alarmów Forex-SMS
 • KUP

Spółka Eagle Power Investment Management S.A. jest spółką z kapitałem zagranicznym gdzie 100% udziałowcem jest spółka Eagle Power Connect LTD z Wielkiej Brytanii. Głównym zakresem działania spółki są średnio i długo terminowe analizy rynku walutowego dla importerów i exporterów z Polski. Spółka do współpracy zaprosiła Panią Małgorzatę Grad - wieloletnią specjalistkę z zakresu analiz. Pani Małgorzata Grad pracowała przez wiele lat z sukcesami dla spółki ECM S.A. którą wprowadziła na giełdę New Connect gdzie pod nazwą Invista istnieje do dzisiaj.

   
 
Oprócz głównej działalności spółki bierze ona czynny udział w projektach realizowanych w ramach grupy zrzeszonych spółek. Spółka A1 sp. z o.o., kierowana przez Wojciecha Sierkę, zajmuje się wyceną spółek, nieruchomości czy innych wartości materialnych lub niematerialnych. Pan Wojciech Sierka jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Katedra Iberystyki, na której uzyskał tytuł magistra. Ponadto Pan Wojciech Sierka uzyskał tytuł Doradcy Inwestycyjnego, Maklera Papierów Wartościowych oraz tytuł CFA (Chartered Financial Analyst). Wieloletnie doświadczenie jak i profesjonalne podejście do pracy potwierdzone jest bogatą ścieżką kariery gdzie można wyczytać m.in. że Pan Wojciech Sierka pracował na wysokich stanowiskach dla takich firm jak BRE Bank, BOŚ DM czy Pekao/Alliance PTE. Jeżeli kogoś interesują profesjonalne wyceny zapraszamy do współpracy.
 
 
Drugim elementem działań naszej spółki jest współpraca na terenie Polski z doradcą podatkowym zrzeszonym w KIDP a na terenie UK ze spółką matką. Współpraca ta ma za zadanie przedstawienie oferty optymalizacji podatkowej poprzez założenie spółki w UK lub na Malcie z oddziałem w Polsce. Forma takiej współpracy zapewnia bezpośrednią opiekę nad oddziałem w Polsce poprzez wysoko wykwalifikowanego doradcę podatkowego z profesjonalną obsługą na terenie UK oraz Malty. W tym wypadku współpraca z doradcą podatkowym w Polsce pozwala nam działać o wiele skuteczniej niż inne firmy, ponieważ często taki doradca wie o zmianach przepisów zanim pojawią się informacje na ten temat. Wiedza taka pozwala nam zawsze odpowiednio przygotować naszych klientów do zachodzących zmian, które nie zawsze są pozytywne.
 
Ostatnim odłamem działalności spółki jest pozyskiwanie inwestorów do innowacyjnych projektów poprzez fundusz Venture Capital. Projekty te są firmowane przez spółkę matkę. Każdy kto ma ciekawy projekt a nie wie jak do tego podejść profesjonalnie, może z tym projektem zgłosić się do nas. Każdy kto chciałby zostać współinwestorem może z nami nawiązać współpracę. Po pozyskaniu odpowiedniej kwoty na realizację projektu tworzona zostaje spółka tylko pod ten projekt lub też współinwestor otrzymuje udziały spółki już istniejącej w zamian za zainwestowany wkład finansowy.
 
 
 

Formularz Kontaktowy

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skorzystaj z tego formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to jest możliwe. 

Dane adresowe:

Obserwuj nasz profil